afraid of the dark?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Figyelem!
Az oldalon található kódokért és képekért Poppy és Abigail kemény munkája kellett. Nem illik ellopni, és nem is szabad, mert úgy is megtudjuk! Ha segítség kell, vagy valamit szeretnél nekik szólj! Ezen kívül Az oldal tartalmi összetétele Abigail ötlete, ezt se lopd! Ami még nagyon fontos, hogy a canon karaktereket egy kedves regisztráló Alice készítette. A 3 lány munkájaként tudható be tehát az oldal, kérlek tartsd tiszteletben, hogy ők ezért megdolgoztak.köszönet: Admin
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
kuro n. blondiaux I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:31 pm by Vendég

» Keresett személyek
kuro n. blondiaux I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 3:28 pm by Kuro N. Blondiaux

» Képfoglaló
kuro n. blondiaux I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 3:08 pm by Kuro N. Blondiaux

» kuro n. blondiaux
kuro n. blondiaux I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 1:05 pm by Poppy Fletchere

» Hiányzásnapló
kuro n. blondiaux I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 1:47 pm by Poppy Fletchere

» Noctis Parvulus
kuro n. blondiaux I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 12:56 pm by Vendég

» Emanuel Lastrange
kuro n. blondiaux I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 2:01 pm by Poppy Fletchere

» Emily Adams
kuro n. blondiaux I_icon_minitimePént. Május 10, 2013 6:56 pm by Abigail Moore

» ET minta/karakterlap sablon
kuro n. blondiaux I_icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 5:18 pm by Poppy Fletchere

Top posters
Abigail Moore
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 
Poppy Fletchere
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 
Alice Montgomery
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 
Emily Adams
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 
Kuro N. Blondiaux
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 
Emanuel Lastrange
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 
deardiaries
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 
Judas Mirchoff
kuro n. blondiaux Vote_lcapkuro n. blondiaux Voting_barkuro n. blondiaux Vote_rcap 

 

 kuro n. blondiaux

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kuro N. Blondiaux
Monster
Monster
Kuro N. Blondiaux


Age : 32
Tartózkodási hely : in the dark
Job/hobbies : i'm a f'cking monster
Humor : deadly

kuro n. blondiaux Empty
TémanyitásTárgy: kuro n. blondiaux   kuro n. blondiaux I_icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 5:24 pm




kuro nathaniel blondiaux





becenév: Kuro, Neko;
kor: 22;
csoport: monsters;
play by: Miyavi;

- Legközelebb nem foglak kihozni, ha lesittelnek. - Apám kinyitotta előttem a kocsiajtót, majd szinte belökött az anyósülésre. Morogva szálltam be, tekintetem mindvégig a cipőm orrába szegezve. Nem tudom, mit várt tőlem? Bűnbánatot? Vagy talán azt, hogy könyörögni fogok neki, bocsásson meg? Mert ha valamelyiket ezek közül, akkor rossz személyre talált. Nem szokásom senki bocsánatáért sem esedezni. Főleg apám bocsánatáért nem fogok, senki sem kérte, hogy hozzon ki.
- Senki nem kért erre. - Felmorrantam, majd rájöttem, hogy mégsem ezt kellett volna mondanom. Talán valami "ne haragudj, hogy egy csődtömeg vagyok, apa" vagy "ne haragudj, apa, megjavulok, ígérem" stílusú szöveg jobb lett volna.. De most már mindegy.
Lassan beállt köztünk a kínos csend, amit én már csak úgy értelmeztem, mint a vihar előtti csendet. Mindig így kezdődtek a balhéink, szóval most is éreztem a levegőben a veszekedésszagot, amiből lassan kezdett rohadtul elegem lenni. Miért kell mindig veszekednünk? Most sem lenne ez a helyzet, ha hagyott volna ott rohadni a sitten egy éjszakára. De nem, neki a reputációja fontosabb, mint a béke a családban, hurrá.
- A picsába, Nate, mikor akarsz végre megjavulni?! Kurvára nem oké, amit csinálsz, nem veszed észre?! - Felcsattant, ujjai összeszorultak a kormányon. Akaratlanul is összerezzentem, készen álltam arra, hogy megüt, mint azt már sokszor tette... De semmi ilyen nem történt; csak lemondóan sóhajtott, hangja suttogássá halkult, tekintete az arcomat fürkészte. - Anyád halála óta miért nem lehet egy normális beszélgetésünk sem?
- A nevem Kuro, nem Nate. És egyébként is... Tudod jól, hogy ez nem csak tőlem függ. - Megvontam a vállam, de rájöttem, hogy ez fejben megint csak jobban hangzott, mint így, kimondva.
- Én minden tőlem telhetőt megtettem. - Apámon volt a sor, hogy megvonja a vállát; de én csak gúnyosan elnevettem magam, lassan felemelve tekintetem a földről és mélyen a szemébe néztem.
- Oh, igen? Akkor... - "nem próbálkozol eléggé", "kapjad be a faszom", "vissza kéne fordítanod az időt és gumit használni, ahelyett, hogy hagyod hogy megfoganjak", "nem kellett volna engedned, hogy anya meghaljon, amíg én Alaszkán voltam", "basszad meg", "küldd a számlát és felejtsük el" - azt hiszem, taxival megyek.
Majd amilyen gyorsan beszálltam, olyan gyorsan ki is ugrottam a kocsiból majd elindultam a járdán, gyalog. Még mielőtt lekanyarodtam volna az egyik mellékutcába, hallottam, ahogy apám kocsija elindul és elhajt a velem ellenkező irányba.


Vissza az elejére Go down
Poppy Fletchere
Monster
Monster
Poppy Fletchere


Tartózkodási hely : Hát hol lennék? Otthon.
Job/hobbies : Munkának számít, hogy segítek anyunak takarítani?
Humor : Az nem tudom mi.

kuro n. blondiaux Empty
TémanyitásTárgy: Re: kuro n. blondiaux   kuro n. blondiaux I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 1:05 pm

Csókolom bácsi!
Legközelebb tessék vigyázni, hogy a párbeszédékben, ha kijelentő mondatot írunk, és hozzá füzünk valamit, nem rakjuk ki az írás jelet. De ezen kívül érdekes ET-t olvashattam, így elfogadom, foglalás után vár a játéktér.
Vissza az elejére Go down
 
kuro n. blondiaux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
afraid of the dark? :: Alkotás fellegén :: önéletrajzok-
Ugrás: