afraid of the dark?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Figyelem!
Az oldalon található kódokért és képekért Poppy és Abigail kemény munkája kellett. Nem illik ellopni, és nem is szabad, mert úgy is megtudjuk! Ha segítség kell, vagy valamit szeretnél nekik szólj! Ezen kívül Az oldal tartalmi összetétele Abigail ötlete, ezt se lopd! Ami még nagyon fontos, hogy a canon karaktereket egy kedves regisztráló Alice készítette. A 3 lány munkájaként tudható be tehát az oldal, kérlek tartsd tiszteletben, hogy ők ezért megdolgoztak.köszönet: Admin
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Emanuel Lastrange I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:31 pm by Vendég

» Keresett személyek
Emanuel Lastrange I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 3:28 pm by Kuro N. Blondiaux

» Képfoglaló
Emanuel Lastrange I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 3:08 pm by Kuro N. Blondiaux

» kuro n. blondiaux
Emanuel Lastrange I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 1:05 pm by Poppy Fletchere

» Hiányzásnapló
Emanuel Lastrange I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 1:47 pm by Poppy Fletchere

» Noctis Parvulus
Emanuel Lastrange I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 12:56 pm by Vendég

» Emanuel Lastrange
Emanuel Lastrange I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 2:01 pm by Poppy Fletchere

» Emily Adams
Emanuel Lastrange I_icon_minitimePént. Május 10, 2013 6:56 pm by Abigail Moore

» ET minta/karakterlap sablon
Emanuel Lastrange I_icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 5:18 pm by Poppy Fletchere

Top posters
Abigail Moore
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 
Poppy Fletchere
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 
Alice Montgomery
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 
Emily Adams
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 
Kuro N. Blondiaux
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 
Emanuel Lastrange
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 
deardiaries
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 
Judas Mirchoff
Emanuel Lastrange Vote_lcapEmanuel Lastrange Voting_barEmanuel Lastrange Vote_rcap 

 

 Emanuel Lastrange

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emanuel Lastrange
Monster
Monster
Emanuel Lastrange


Age : 39
Tartózkodási hely : az ágyad alatt..
Humor : úgy nézek ki, mint akinek van?

Emanuel Lastrange Empty
TémanyitásTárgy: Emanuel Lastrange   Emanuel Lastrange I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 12:31 pm




Emanuel Lastrange





becenév: Emanuel;
kor: 28 év;
csoport: monsters;
play by: Ashley Purdy;

Az emberek világ életemben elítéltek, pedig sosem voltam rossz ember. legalábbis kezdetekben nem. A stílusom volt az, ami majd' kiszúrta az emberek szemét. Nem tehetek róla, hogy ez tetszik, a szüleim viszont annál inkább. Gyermek koromban végig azt hallgattam, hogy az öcsém ilyen jó, meg olyan jó 'Emanuel te miért nem tudsz ilyen lenni?' Most őszintén, így visszagondolva örülök ennek az egésznek, hogy akkoriban nem hallgattam rájuk, meg hát úgy általában sem hallgattam senkire. Mindig önfejű voltam, ami sokak számára idegesítő tud lenni, de engem egyáltalán nem zavar. Miért is zavarna? Mindenki saját magát fogadja el először csak aztán a többi embert. Lehet már 28 éves vagyok, és már régen kinőttem a lázadó tinédzser korból mégis még a mai napig úgy gondolom, hogy jól tettem, amit tettem. Emlékszem, mikor kitört a járvány és az emberek egy vírus által szörnyekké változtak, sokan menekültek ez elől, vagy megpróbálták ki irtani az efféle embereket, kivéve én. Én rendszerint kerestem az utat, hogy én is ilyen lehessek és szerencsémre sikerült is megtalálni és mára vérszomjas szörnyetegként élem az életem..


Vissza az elejére Go down
Poppy Fletchere
Monster
Monster
Poppy Fletchere


Tartózkodási hely : Hát hol lennék? Otthon.
Job/hobbies : Munkának számít, hogy segítek anyunak takarítani?
Humor : Az nem tudom mi.

Emanuel Lastrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emanuel Lastrange   Emanuel Lastrange I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 2:01 pm

Csókolom bácsi!
Ijesztőnek tetszik lenni, de nagyon, nem tudom miért akar valaki szörnyeteg lenni, én szívesen meggyógyulnék, mindenesetre érdekes ET-t olvashattam. Még a szörnyeknek is foglalni kell, ezt ne felejtse.

Ui.: Egy kép rejtélyes módon eltűnt az ET-dből, ezt ne felejtsd el kivizsgálni.
Vissza az elejére Go down
 
Emanuel Lastrange
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
afraid of the dark? :: Alkotás fellegén :: önéletrajzok-
Ugrás: