afraid of the dark?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Figyelem!
Az oldalon található kódokért és képekért Poppy és Abigail kemény munkája kellett. Nem illik ellopni, és nem is szabad, mert úgy is megtudjuk! Ha segítség kell, vagy valamit szeretnél nekik szólj! Ezen kívül Az oldal tartalmi összetétele Abigail ötlete, ezt se lopd! Ami még nagyon fontos, hogy a canon karaktereket egy kedves regisztráló Alice készítette. A 3 lány munkájaként tudható be tehát az oldal, kérlek tartsd tiszteletben, hogy ők ezért megdolgoztak.köszönet: Admin
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C-box
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Keresett személyek I_icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 8:31 pm by Vendég

» Keresett személyek
Keresett személyek I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 3:28 pm by Kuro N. Blondiaux

» Képfoglaló
Keresett személyek I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 3:08 pm by Kuro N. Blondiaux

» kuro n. blondiaux
Keresett személyek I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 1:05 pm by Poppy Fletchere

» Hiányzásnapló
Keresett személyek I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 1:47 pm by Poppy Fletchere

» Noctis Parvulus
Keresett személyek I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 12:56 pm by Vendég

» Emanuel Lastrange
Keresett személyek I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 2:01 pm by Poppy Fletchere

» Emily Adams
Keresett személyek I_icon_minitimePént. Május 10, 2013 6:56 pm by Abigail Moore

» ET minta/karakterlap sablon
Keresett személyek I_icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 5:18 pm by Poppy Fletchere

Top posters
Abigail Moore
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 
Poppy Fletchere
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 
Alice Montgomery
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 
Emily Adams
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 
Kuro N. Blondiaux
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 
Emanuel Lastrange
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 
deardiaries
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 
Judas Mirchoff
Keresett személyek Vote_lcapKeresett személyek Voting_barKeresett személyek Vote_rcap 

 

 Keresett személyek

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Abigail Moore
Human
Human
Abigail Moore


Age : 30
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : tanuló | pincérlány
Humor : egy kupac kopasz kupac meg még egy...nah jó pfh hagyjuk inkább

Keresett személyek Empty
TémanyitásTárgy: Keresett személyek   Keresett személyek I_icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 8:33 pm

Ha valaki elengedhetetlenül fontost!


TELJES Név

KOR? - CSOPORT? - PLAY BY?
INFORMÁCIÓ a karakterről.

Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Squada+One' rel='stylesheet' type='text/css'>
<center><table cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td><div style="width: 300px; height: 200px; background-color: #fff; padding-top: 100px;"><div style="font-family: Squada One; text-transform: uppercase; padding-left: 39px; font-size: 36px; width: 220px; margin-bottom: -8px;">[color=#692D2D]TELJES Név[/color]</div><br><div style="font-family: Playfair Display SC; text-transform: lowercase; padding-left: 41px; font-size: 10px; width: 500px; padding-bottom: 2px;">KOR? - CSOPORT? - PLAY BY?</div><div style="width: 180px; height: 70px; text-align: justify; padding: 20px; overflow: auto;  margin-left: 40px; font-size: 10px;">INFORMÁCIÓ a karakterről.</div></div></td><td><div style="width: 200px; height: 300px; background-image:url('200x300 KÉP VAGY GIF'); "></div></td></tr></table></center>


A hozzászólást Abigail Moore összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08, 2013 6:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://donotbeafraid.hungarianforum.com
Abigail Moore
Human
Human
Abigail Moore


Age : 30
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : tanuló | pincérlány
Humor : egy kupac kopasz kupac meg még egy...nah jó pfh hagyjuk inkább

Keresett személyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett személyek   Keresett személyek I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 1:58 pm


Max Gellar

20/21 - monster - colton haynes
Max az én szerelmem. Középiskolában ismerkedtünk meg ahol ő volt a menő gyerek én pedig a nyomik egyike. Valamiért felfigyelt rám és ismeretlen okok miatt az ellenszenv amit tápláltam ellene azért mert egy bunkónak tartottam szertefoszlott és átalakult szerelemmé. Mikor megtudtam, hogy micsoda nem féltem. Próbált elszakadni tőlem, mintha az olyan egyszerű lenne. Makacs vagyok tudom, ő is tudja így egyértelmű, hogy vele maradok.


A hozzászólást Abigail Moore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08, 2013 6:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://donotbeafraid.hungarianforum.com
Alice Montgomery
Human
Human
Alice Montgomery


Age : 30
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : művész
Humor : ~.♥Az élet egy színpad, melyet játszani kell, ha könnyes a szemed, akkor is nevetni kell.~

Keresett személyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett személyek   Keresett személyek I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 3:57 pm


Claire Montgomery

18 - Human – Lucy Hale
Claire a húgom. Két éves koromban születet. Az anyukánk meghalt, mikor én 10 éves voltam. Az apukánk két évvel később újranősült, de a nő nekünk teljesen unszimpatikus volt. Mégis falaztunk neki, hogy csalja az apánkat, mert tudtuk, hogy még mindig nem lépett túl anya halálán. Mikor én 18 éves voltam, hárman elöltöztünk egy másik házba. A járványt Claire is megkapta. Azt az alkotóra bízom, hogy hogyan viselte. Az ellenszert később együtt kaptuk meg. Tehetséges a zenében és az énekben.



David Montgomery

22 – Human/Monster – választható
David a bátyám. Két évvel idősebb nálam. Az anyukánk meghalt, mikor én 10 éves voltam. Az apukánk két évvel később újranősült, de a nő nekünk teljesen unszimpatikus volt. Mégis falaztunk neki, hogy csalja az apánkat, mert tudtuk, hogy még mindig nem lépett túl anya halálán. Mikor én 18 éves voltam, hárman elöltöztünk egy másik házba. A járványt David is megkapta. Azt az alkotóra bízom, hogy hogyan viselte. Az ellenszert később együtt kaptuk meg.. David az a srác, akire biztosan szmíthatnak a testvérei. Mindig is vigyázott ránk. Az is lhet, hpgy újra elkapta a vírust, azt már az alkotóra bízom.



Bill Montgomery

48 – Human– Johnny Depp
Bill az apukám. A felesége meghalt, mikor én 10 éves voltam. Apa két évvel később újranősült, de a nő nekünk teljesen unszimpatikus volt. Mégis falaztunk neki, hogy csalja az apánkat, mert tudtuk, hogy még mindig nem lépett túl anya halálán. Mikor én 18 éves voltam, hárman elöltöztünk egy másik házba. A járványt apa is megkapta. Azt az alkotóra bízom, hogy hogyan viselte. Az ellenszert később együtt kaptuk meg. A feleségétől elvált.
Vissza az elejére Go down
http://titok-patak.webnode.hu/
Emily Adams
Monster
Monster
Emily Adams


Age : 31
Tartózkodási hely : New York
Job/hobbies : Egyetemista & Pincérnő
Humor : Halálos

Keresett személyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett személyek   Keresett személyek I_icon_minitimePént. Május 10, 2013 10:49 pm


Olive Weston

20 - MONSTER - VÁLASZTHATÓ
Oli lenne a lakótársam és egyben legjobb barátnőm. Még a gimnáziumban barátkoztunk össze, amikor pedig mindkettőnket felvettek az NYU-ra, inkább kivettünk egy lakást, minthogy kollégiumba menjünk. Jellemét tekintve szeleburdi és mindig tele van energiával. Húszéves létére gyakran viselkedik úgy, mintha csak tíz lenne, de ő már csak ilyen, így kell szeretni. Ő is megfertőződött, akárcsak én, és nem tervezi egyhamar megszerezni az ellenszert.
// Avialanynak Kat Graham, Candice Accola, Britt Robertson vagy Emma Stone-t gondoltam, de teljesen mindegy kit választ az alkotó, ezek csak ötletek. Smile



Charles Adams

45 - HUMAN - MATTHEW SETTLE
Ő az apám, akt ötéves korom óta egyedül nevelt engem, miután az anyám elhagyta egy baseball játékosért. Egy barátjától megvett egy régi, lepukkant klubbot, amit felújított és ki is nyitott. Kiskoromban ha épp nem a bébiszitteremmel voltam, akkor ott ücsörögtem vele a bárpult mögött.
// Nem szeretném megkötni az alkotó kezét, ezért a jellemét rábízom, az avialany pedig változtatható, csak dobj meg egy pm-mel.





Vissza az elejére Go down
Poppy Fletchere
Monster
Monster
Poppy Fletchere


Tartózkodási hely : Hát hol lennék? Otthon.
Job/hobbies : Munkának számít, hogy segítek anyunak takarítani?
Humor : Az nem tudom mi.

Keresett személyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett személyek   Keresett személyek I_icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 1:45 pm


ebony fleltchere

26 - szörnyek - Dianna Agron (csak ő, senki más)
Az a reggel is átlagosnak indult, mint minden másik, általában minden tragédia így történik, normálisan. Nem hitted, hogy bármi megfog zavarni, fényes nappal az utcán nem eshet bajod. Tévedtél, de még mekkorát. Egy pillanat volt az egész, megbotlottál, valaki felsegített, kedves embernek tűnt, semmi gyanús nem volt benne. Mégis berántott a kocsijába, megkötözött, és elvonszolt. Bezárt egy gondosan kialakított zárkába, ahol azt tehetett veled, amit csak akart.
Hogy tudtad túlélni? És hogy tudsz engem szeretni, a lányodat, aki attól az embertől fogant, akit a legjobban gyűlölsz?

Vissza az elejére Go down
Kuro N. Blondiaux
Monster
Monster
Kuro N. Blondiaux


Age : 32
Tartózkodási hely : in the dark
Job/hobbies : i'm a f'cking monster
Humor : deadly

Keresett személyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett személyek   Keresett személyek I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 3:28 pm


csodás neved

21-28 között - researchers - Ash Stymest (teljesen alkuképes)
Az első kliensem voltál, és azt is hittem, az utolsó... De egyfolytában visszajártál, kerestél, nem hagytál békén, én pedig engedtem neked. Egyfolytában csak fájdalmat okozol nekem, tudod? Azzal, hogy itt vagy, miközben nem kéne itt lenned. A halálodat kívánom, míg te pont az életemet igyekszel védeni... Tudom, hogy kutató vagy, de nem tudlak elküldeni magam mellől, szükségem van rád... Hiszen minden nap, mikor nem vagy velem, ajkaim sóvárognak a csókjaid után, szinte remegek, csak hogy újra érezhessem a forró bőröd, ahogy az enyémnek simul... De sosem leszel az enyém, igaz?

//Első sorban olyan user vállalja, akit nem zavarna magának a slashelésnek a gondolata. A kapcsolatukat úgy képzeltem el, hogy a jövőben a doki Kuro-t maga mellett akarná tartani, egyrészt azért, hogy vizsgálatokat végezhessen rajta, másrészt pedig azért, mert szeretni fogja őt... Egyébként pedig mindenben alkuképes vagyok, névben, playby-ban... Még akár plotban is, csak legyen meg minél hamarabb *-* //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresett személyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett személyek   Keresett személyek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keresett személyek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
afraid of the dark? :: Alkotás fellegén :: karakteralkotás-
Ugrás: